Od kilku pokoleń, kilkadziesiąt kilometrów od Łodzi – kolebki przemysłu włókienniczego, szyjemy z pasją najlepszej jakości ubrania. Aurii to polska, rodzinna marka, której celem jest stworzenie najwyższej jakości odzieży beauty, medycznej oraz gastronomicznej . Własnoręczna produkcja oraz dbałość o najmniejsze szczegóły pozwala stworzyć wyjątkowe produkty. Szycie w naszej rodzinie było obecne od zawsze.

Naszym kolejnym wyzwaniem było stworzenie kolekcji odzieży branżowej. Chcemy, by od 2020 roku odzież zyskała nowy wymiar. Oferujemy najwyższej jakości materiały, unikalne wzory i bogatą kolorystykę. Uniformy uszyte według jednego wzoru już dawno powinien zostać schowany do szafy. Proponujemy oddychające, tradycyjne jak i kolorowe fartuchy dla profesjonalistów, którzy będą mogli czuć się wygodnie, elegancko, ale i oryginalnie podczas wykonywania swojej pracy.

Trendy modowe obowiązują nie tylko na wybiegach, ale również w branży medycznej wśród pracowników noszących na co dzień fartuchy damskie i uniformy medyczne. Stawiamy przede wszystkim na wygodę i jakość. Dzięki bogatej ofercie wzorów odzieży medycznej oraz fartuchów każdy znajdzie dla siebie odpowiedni strój do pracy. Sprostamy oczekiwaniom lekarzy, fizjoterapeutów, stomatologów, kosmetologów, pracowników spa, pielęgniarek, pracowników aptek i weterynarzy. Realizujemy zamówienia w sklepie online.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.