Współpraca

Jesteśmy polską, rodzinną marką, która za kolejne wyzwanie postawiła sobie stworzenie wyjątkowej kolekcji odzieży beauty oraz medycznej. Nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, posiadają unikalne wzory oraz bogatą kolorystykę. Chcemy, by odzież medyczna zyskała nowy wymiar.

Jeśli w swojej pracy cenią Państwo przede wszystkim komfort i wygodę, chcą Państwo wyglądać profesjonalnie, ale i nieszablonowo – zapraszamy do współpracy. Sprostamy Państwa oczekiwaniom, zadbamy o każdy najmniejszy detal i oddamy w Państwa ręce najlepszą odzież branżową. Cała nasza kolekcja powstaje w naszej szwalni, a materiały przechodzą wcześniej odpowiednie testy. Nasz odzież jest sprawdzana przed dostarczeniem jej do Klienta. Chętnie podejmiemy współpracę z blogerami i influencerami, którzy śledzą trendy w branży modowej.

Poszukujemy ambasadorów z pasją. Jesteśmy również zainteresowani współpracą ze sklepami stacjonarnymi – oferujemy sprzedaż hurtową. Podejmiemy się stałej współpracy jak i jednorazowych zleceń. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i pomysły. Aurii oferuje kolekcję fartuchów damskich, fartuchów przednich, spodni, bluz oraz toreb.

Zapraszamy do kontaktu.