-15% NA CAŁY ASORTYMENT! (Wysyłka 03.06)
Fartuszek kosmetyczny – na co zwrócić uwagę, kupując go przez internet?

Fartuszek kosmetyczny – na co zwrócić uwagę, kupując go przez internet?

Fartuszek kosmetyczny – na co zwrócić uwagę, kupując go przez internet?

Zakupy przez internet stały się dla nas codziennością. Już w minionym roku blisko 75% konsumentów dodawało produkty do wirtualnych koszyków, a liczba ta stale wzrasta. E-commerce w czasie pandemii cieszył się największą popularnością, ale dla większości osób to wygodne rozwiązanie stało się nowym nawykiem. Jednak w głowie rodzą się pytania: jak dobrać przez internet odpowiednią odzież do pracy? Jak sprawdzić rozmiar? Co z jakością?

Chociaż sklepy oferujące zakupy internetowe działają coraz prężniej, to część konsumentów podchodzi do tej opcji z dystansem – główną obawą jest dobranie odpowiedniego rozmiaru. Niektórzy również zaznaczają, że chcieliby mieć fizyczny kontakt z produktem, to znaczy dotknąć materiału, z którego jest wykonany. Czy można temu zaradzić?

Na co zwrócić uwagę, kupując w sieci?

Zwłaszcza w ostatnich czasach część salonów beauty zdecydowała się na zakup odzieży ochronnej dla pracowników za pośrednictwem sieci. Pomaga to nie tylko zaoszczędzić czas, ale także szybko porównać dostępne na rynku oferty. Wbrew pozorom chociaż odzież ochronna to raczej produkt z kategorii „one size”, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii.

·         Przede wszystkim wymiary – każdy model może się nieco różnić wymiarami, dlatego warto poświęcić kilka minut na zmierzenie się centymetrem krawieckim. Jest to istotne zwłaszcza przy niskich lub bardzo wysokich osobach. Odpowiednie wymiary fartuszka kosmetycznego zapewnią najlepszą ochronę odzieży.

·         Zwrócenie uwagi na regulację – jeśli zależy nam na komforcie pracy lub gdy chcemy dobrać fartuszki dla całej załogi, warto wybrać model z regulowanymi paskami na szyi.

·         Gramatura materiału – chociaż ten termin może brzmieć nieco obco, chodzi po prostu o  wyrażony z gramach ciężar 1 metra kwadratowego materiału. Wpływa na to chociażby grubość materiału czy rodzaj splotu. Jaki to ma wpływ na użytkowanie? Chodzi zwyczajnie o ciężkość danego fartuszka. Warto na to zwrócić uwagę przy zmieniającej się porze roku (zimą możemy postawić na wyższą gramaturę).

·         Certyfikaty – gdy obawiamy się o jakość materiałów, warto sprawdzić na stronie internetowej sklepu czy posiada on odpowiednie certyfikaty. Certyfikat Oeko-tex świadczy o jakości produktów tekstylnych, które mają bezpośredni kontakt ze skórą.

Wszystkie komentarze