JAK POPRAWIĆ SWÓJ WYGLĄD BEZ POMOCY SKALPELA?

JAK POPRAWIĆ SWÓJ WYGLĄD BEZ POMOCY SKALPELA?

Nikogo już w tych czasach nie zdziwi, że rozwój kosmetologii pozwala nam poprawić swój wygląd bez angażowania chirurgów i użycia skalpela. Zabiegi ujędrniające skórę, zabiegi modelujące twarz czy masaże limfatyczne coraz częściej są dodatkiem do babskiej codzienności. Co obecnie króluje w salonach kosmetologicznych i co najchętniej wybierają kobiety?

Endermologia – podciśnieniowy masaż  wybranych części lub całego ciała, wykonywany za pomocą specjalnej głowicy, która roluje ciało. Masaż ten pobudza krążenie limfy,  dzięki niemu tłuszcz zostaje usunięty, a rozbite złogi tłuszczowe są po zabiegu wydalane. Stosowany w serii pomaga walce z cellulitem i ujędrnia ciało.

Karboksyterapia – zabieg skuteczny w przypadku cellulitu, rozstępów, ale i popularnych niestety „worków pod oczami”. Polega na wstrzyknięciu w wybrane partie ciała czystego dwutlenku węgla, który powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych. Ułatwia to przepływ składników odżywczych, krwi i tlenu.

Drenaż limfatyczny – rodzaj masażu manualnego, który dzięki zastosowaniu odpowiednich technik usprawnia nam przepływ limfy w organizmie, niweluje obrzęki, poprawia metabolizm. Sprawia, że czujemy się lżejsi.

Mezoterapia mikroigłowa –zabieg nieinwazyjny, który polega na nakłuwaniu skóry mikroigiełkami, wprowadzając ją w kontrolowany stan zapalny, z pomocą odpowiednich ampułek, dzięki czemu musi się ona zregenerować. Zabieg ten stosuje się głównie przeciwstarzeniowo i w przypadku skóry pozbawionej blasku, potrzebującej odżywienia.

Eyecon – profesjonalny zabieg na delikatne okolice oczu, który łączy technikę peelingu chemicznego ze wspomnianą wyżej – mezoterapią mikroigłowią. Dedykowany dla osób ze zmarszczkami, workami i cieniami pod oczami oraz zwiotczałymi powiekami. Zabieg ten ujędrnia, rozjaśnia i wygładza.

Mikrodermabrazja – zabieg wykonywany na twarz, który określa się kontrolowanym mikropeelingiem. Polega na ścieraniu, o określonej głębokości, rogowej warstwy naskórka. Efektem jest złuszczenie, dotlenienie skóry oraz wzmocnienie produkcji kolagenu.

HIFU – zabieg wykonywany za pomocą ultradźwięków. Wnikając głęboko w skórę, poprawia jej elastyczność, napięcie i redukują ilość tkanki tłuszczowej. Podczas zabiegu dochodzi do celowych małych uszkodzeń skóry, które „zmuszają” skórę do odbudowy.

                                                                                                                                                                                                                                             J.Karp

Wszystkie komentarze