Strona główna

Strona główna

Jest 179 produktów.

Pokazano 1-24 z 179 pozycji

Aktywne filtry

Bogata oferta fartuszków kosmetycznych i gastronomicznych marki Aurii pozwoli wybrać model, który zarówno będzie spełniał wymogi miejsca pracy, ale także będzie uzupełniał jego wystrój i wpisze się w indywidualne potrzeby personelu. Nasze fartuchy ochronne polecają się dla wszystkich pracowników branży gastronomicznej (kucharzy, cukierników, barmanów, kelnerów, ale także osób prowadzących warsztaty czy szkolenia w studiach kulinarnych), jak i branży beauty (kosmetyczek, kosmetologów, pracowników obiektów spa, stylistek, fryzjerek, wizażystek).

Fartuchy wykonane są ze sprawdzonych, oddychających materiałów wysokiej jakości, nie ograniczają ruchów, dzięki czemu będziesz dobrze czuła się podczas wykonywania kilkugodzinnej pracy.

Fartuchy fryzjerskie i kosmetyczne projektowane na wzór sukienek podkreślą Twoje atuty i  sprawią, że będziesz  wyglądała kobieco i profesjonalnie. Dla minimalistek mamy w ofercie proste i krótkie fartuchy kosmetyczne i gastronomiczne, które będą idealnym uzupełnieniem stroju pracownika. Intensywne kolory i kobiece, odważne printy nie tylko dodadzą Ci charakteru, ale zamaskują ewentualne zabrudzenia, dzięki czemu cały czas będziesz wyglądała świeżo      i elegancko. Fartuszki fryzjerskie i kosmetyczne marki Aurii sprawią, że będziesz idealną wizytówką salonu. Staramy się, by odpowiednio dobrany fartuszek kosmetyczny łączył przyjemne z pożytecznym.

Bogactwo kolorów i wzorów sprawi, że wiele modeli sprawdzi się zarówno jako fartuch kosmetyczny, fryzjerski, jak i gastronomiczny. Oprócz uniwersalnych wzorów, mamy w ofercie również takie, które odzwierciedlają branżę, do której są przeznaczone. Ty decydujesz, czy Twój fartuszek kosmetyczny, będą zdobiły kwiaty, kropki, krata czy bardziej wymyślne wzory, jak szminki i lakiery. Natomiast dla pracowników branży gastronomicznej znajdą się fartuszki zdobione przez słodkości i babeczki, a adekwatnie, wzorem dla fryzjerów będą nożyczki. Idziemy z duchem czasu, dlatego nasze fartuszki kosmetyczne i fryzjerskie wpisują się w obowiązujące trendy. W przypadku produktów naszej marki, cena idzie w parze z jakością, a nasz fartuszek kosmetyczny czy gastronomiczny ożywi Twój pracowniczy outfit.